Diskografia

VINYLOVÁ BUDOUCNOST (2008)


Album 2.ročníka skladateľskej súťaže Gramodeska. Obsahuje spolu 28 skladieb všetkých finalistov Gramodesky 2008. Na tomto spoločnom albume nájdete Johnyho skladbu Rapsódia. Vydal Český magazín Postřeh. Cover Marta Zechová.

Stiahnúť CD

 

 

 

  EXPERIMENTAL MODE (2008)

  

Niektoré veci v živote ostávajú nezmenené, no niektoré sa menia. A jednou z nich je hudba nevidiaceho pianomana Johnyho.

     Sólový album EXPERIMENTAL MODE  je kombináciou klavírnej, populárnej a experimentálnej hudby. Prináša niečo nové, živé, no na druhej strane jednoduché a príjemné. Je poprepletaný výberom jeho najznámejších skladieb s úplnými novinkami, ktoré určite záujmu predovšetkým svojou rôznorodosťou a využitím nových zvukov. Album je vlastne akým si experimentom. Producentsky sa na ňom podieľal František Miškay, obal CD navrhol a graficky spracoval Michal Chyla (MacMike).

    Tento album vytvára zaujímavý počin a príjemné spestrenie Johnyho tvorby.

 

Vypočuť album - mp3

 

 

 

 

  

       NA CESTE ŽIVOTOM (2006)    

 

     Demo album  Na ceste životom  nahral klavirista Johny  ako dvadsaťjeden ročný v lete 2006. Tento výlučne autorský CD nosič obsahuje 10 inštrumentálnych skladieb a vyznačuje sa prevahou jeho obľúbeného bluesového štýlu.
     Každá z týchto skladieb je akousi výpoveďou toho prežitého počas uplynulých rokov  mladosti, ale aj detstva. Sú najmä o ľuďoch, pocitoch, zážitkoch a  životnom optimizme. To bolo hlavnou náplňou Johnyho inšpirácie pri vzniku skladieb. Niektoré vyčaria úsmev a rozveselia srdce, iné zas možno nútia pouvažovať, zamyslieť sa... Jednoducho, dá sa povedať, že album obsahuje kúsok autorovho vnútra  a  toho, čo ho výrazne oslovilo na ceste životom.

 

#1970849